Корисна література


Один з найкращих способів саморозвитку – читання літератури.   Книги  здатні  подарувати  читачеві  свіжі  враження  та новий досвід.
Науково доведено, що  художня  література  здатна  суттєво впливати на свідомість, створювати орієнтири для розвитку, змінювати цінності людей.
Головне – правильно вибрати книгу, яка допоможе змінити себе і своє життя  на краще.


Проект Щастя. Мрії. План. Нове життя.
Гретхен Рубін
Гретхен Рубін зуміла відкрити в собі і своєму звичайному житті невичерпні джерела радості. Розроблений нею план з набуття щастя надихне вас на складання власного. Крок за кроком, завдяки невеликим щоденними змінами, ви навчитеся ефективніше використовувати час, позбудетеся від занепокоєння і невдоволення собою, станете кращою дружиною, матір'ю, другом і колегою і досягнете всього, що вважаєте важливим і необхідним для щастя.
«Проект Щастя» – це спроба змінити ваше життя. Спочатку йде підготовчий етап, коли вам потрібно розібратися, що приносить вам радість та задоволення, а що викликає у вас гнів, досаду, нудьгу, докори совісті. Далі слід прийняти рішення, намітити ті конкретні дії, які зроблять вас щасливішими. Потім настає найцікавіша частина – виконання ваших рішень», - говорить автор.


Як перестати турбуватися і почати жити
Дейл Карнегі
У цьому бестселері, переглянутому нещодавно спадкоємцями автора для нового видання, містяться перевірені часом методи і поради Дейла Карнегі, які прославили його ім'я кілька десятків років тому. І сьогодні формули практичної поведінки і соціальної психології допомагають позбутися від усього, що заважає насолоджуватися активним життям, успіхами і щастям.
В книзі «Як перестати турбуватися і почати жити» автор пропонує читачам скористатися своїми ідеями, які він не тільки підкріплює теорією, але й супроводжує прикладами з реального життя.Думай повільно,  вирішуй швидко
Даніель Канеман
Книга-бестселер 2011 року, написана Даніелем Канеманом - психологом, професором Прінстонського університету, США, лауреатом Нобелівської премії з економіки за «застосування психологічної методики в економічній науці, особливо — при дослідженні формування суджень і прийняття рішень в умовах невизначеності».
Наші дії і вчинки визначено нашими думками. Але чи завжди ми контролюємо наше мислення? Даніель Канеман пояснює, чому ми іноді робимо нераціональні вчинки і як ми приймаємо неправильні рішення. У нас є дві системи мислення. Повільне мислення включається, коли ми вирішуємо задачу або вибираємо товар в магазині. Зазвичай нам здається, що ми впевнено контролюємо ці процеси, але не будемо забувати, що позаду нашої свідомості у фоновому режимі постійно працює швидке мислення - автоматичне, миттєве і неусвідомлюване.Вийди з зони комфорту
Брайан Трейсі
Книга номер 1 по саморозвитку. Вона переведена на 40 мов. Куплено понад 1 200 000 примірників. Ця книга зробила Брайна Трейсі тим, хто він є зараз — зіркою і гуру для всіх, хто прагне ефективності.
У книзі представлений результат більш ніж тридцятирічного вивчення питань розподілу часу. Вона розповідає про те, як добиватися вирішення складних завдань, виходячи із зони комфорту.
Книга представляє інтерес для будь-якого, незалежно від роду занять, хоча в першу чергу автор звертається до тих, кого прийнято називати діловими людьми. У ній ви знайдете 21 практичну пораду, яку можна застосувати негайно.Сила волі
Келлі Макгонігел
Від сили волі залежать фізичне здоров'я, фінансове становище, відносини з оточуючими і професійний успіх – це відомий факт. Але чому ж нам так часто не вистачає цієї самої сили волі: в одну мить ми володіємо собою, а в іншій – нас переповнюють почуття і ми втрачаємо контроль?
Стенфордський професор Келлі Макгонігел, узагальнивши результати новітніх досліджень, пояснює, як замінити шкідливі звички корисними, як перестати відкладати справи на останній момент, навчитися зосереджуватися і справлятися зі стресом. За методикою Макгонігел виховати в собі силу волі виявляється на диво легко – і неважливо, для чого вона вам потрібна: схуднути, кинути курити, зайнятися спортом, перестати перевіряти пошту кожні п'ять хвилин або знайти нову роботу. Ви навіть не уявляєте, наскільки недооцінюєте свої можливості!


Немає коментарів:

Дописати коментар