Увага! COVID -19

Ким я хочу бути під час епідемії  COVID-19 ?



Як зберігати спокій у ситуаціях, які не залежать від мене?






                                                     


Асоціація інноваціної та цифрової освіти створила Віртуальну платформу емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19 - https://moncenter.eduhub.in.ua/
Кожен українець має можливість безкоштовно отримати індивідуальні консультації, психологічну підтримку та корисні знання, які дозволять зберегти та зміцнити позитивний психологічний та емоційний стан  протягом  всього часу дії карантину,  навчатись навичкам, які потрібні кожному, незважаючи на вік та професію.

                                                                                

   Як пережити самоізоляцію в сім'ї

 і  зберегти  стосунки?








Як  зменшити депресивні симптоми в умовах самоізоляції



Карантин, ізоляція, різкі зміни в повсякденному житті, можуть негативно впливати на наше психічне здоров’я. В таких умовах можуть з’являтися або посилюватися депресивні симптоми.

Пропонуємо вам декілька порад про те, як зменшити депресивні симптоми в умовах самоізоляції:

Урізноманітнюйте вашу щоденну діяльність. Різноманітність полегшить відчуття неспокою, яке може проявлятися в ізоляції. Вмикайте музику, запалюйте свічки. Прочитайте цікаву книжку. Навіть така зміна, як обід на балконі на свіжому повітрі, може покращити настрій. Зробіть прибирання, переберіть старі речі, можливо настав час вивільнити простір для нового.

Використовуйте позитивні твердження. Під час ізоляції легко впасти в песимістичне мислення. Однак, для того, щоб бути стійким і допомогти собі, потрібно перенаправити вашу точку зору з безпорадності на таку, що дає надію. Це називається смисловою перебудовою.

🙅‍ не “Я застряг вдома”, а 👍 ”Вдома я у безпеці”

🙅‍ не “Краще не стане”, а 👍”З часом все налагодиться”

🙅‍ не “Життя ніколи не буде таким як раніше”, а 👍“Що би не трапилось, я зможу із цим впоратися”

Обмежуйте вплив ЗМІ.

Споживайте інформацію дозовано. Не варто постійно моніторити новини.

Дотримуйтеся розпорядку дня. 8-годинний сон і правильне харчування допоможуть зберегти психічне здоров’я і емоційну стабільність.

Відмовтеся від шкідливих звичок. Вживання алкоголю та наркотичних засобів не допомагає, а навпаки, негативно позначається на роботі всіх систем і органів та посилює депресію.

Підтримуйте контакт із близькими. Спілкування з близькими допомагає підвищити самооцінку, відчути себе потрібним – а це найкраща профілактика депресії. Тож, залишаючись вдома, підтримуйте контакт із близькими, використовуючи Інтернет технології.

Рухова активність. Зарядка або йога допоможе знизити депресивну симптоматику.

Цілі та очікування. Ставте цілі, які цілком реально досягти, не будьте занадто прискіпливими до себе, радійте кожній маленькій перемозі.

Зверніться до фахівця. Якщо не вдається впоратися самостійно з депресивними симптомами зверніться до фахівця.

Бережіть  себе і своїх близьких!!!








Немає коментарів:

Дописати коментар